turbopomc.png

Strona internetowa – turbopomoc.pl

Turbo pomoc

Fundacja TurboPomoc jest pozarządową organizacją non-profit, której celem jest niesienie pomocy dzieciom wymagającym zarówno opieki medycznej, jak i wsparcia w mobilności. Wizja niesienia pomocy łączy się tutaj z motoryzacyjną pasją i taka mieszanka musiała znaleźć odbicie w rzeczywistości, czyli na stronie internetowej.

Chcieliśmy stworzyć platformę, za pomocą której osoby ze specjalnymi potrzebami i ich rodziny mogłyby znaleźć niezbędną pomoc w postaci zbiórek finansowych. Jednak aby to się udało, konieczne było zaangażowanie dużej społeczności, która mogłaby m.in. licytować przejazdy samochodami, kupować produkty z logo TurboPomoc w dedykowanym sklepie internetowym oraz w inny sposób wspomóc działania (np. poprzez wolontariat). Dodatkową kwestią było umożliwienie zgłaszania nowych podopiecznych oraz opcje nawiązania innych form współpracy.

Moim celem było połączenie tych wszystkich funkcjonalności w formie przejrzystej i intuicyjnej strony, która w klarowny sposób przekazuje ideę pomocy i podkreśli jej realizację za pomocą m.in. pasji do motoryzacji.

Jak się to udało? Możesz sprawdzić osobiście.


Zobacz stronę

Więcej zdjęć projektu

Zobacz inne projekty

glowna.jpg

Strona www

rzmarek.pl

1.png

Strona www

talvi.pl

1.jpg

Strona www

karemi-lakiernia

a.jpg

Strona www

problind.pl

a.jpg

Strona www

QITNETWORKS

kocierska1.jpg

Strona www

kocierskachata.pl

etransport1.jpg

Strona www

transport24.pl

safari1.jpg

Strona www

safari-wellness.pl

venteco1.jpg

Strona www

venteco.com

gamp1.jpg

Strona www

gampsystem.pl

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -