Audyt techniczny strony www

Audyt techniczny strony www to szeroki zakres działań, które koncentrują się na znalezieniu problemów pod kątem optymalizacji technicznej, dzięki czemu możliwe jest zaplanowanie dalszej efektywnej optymalizacji czy przebudowy witryny. Tworzone przez nas raporty to niezastąpione źródło wiedzy, które pozwoli Ci szybko wyłapać problemy i jeszcze szybciej im zaradzić.

599,00 zł
486,99 zł netto
599.00
a
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Pozycjonowanie to proces zależny od setek czynników. Zgodnie z aktualizacjami Google, efektywnymi czynnikami w uzyskiwaniu najlepszych efektów pozycjonowania są czynniki on-site. W swoich działaniach zatem skupiamy się nie tylko na pozyskiwaniu linków, ale równie mocny nacisk stawiamy na temat technicznego SEO.

W kwestii pozycjonowania, techniczne parametry strony powinny zawsze stanowić punkt wyjścia do dalszej optymalizacji strony. Nasze raporty to komplet wartościowych informacji, które są konieczne do pełnej, technicznej optymalizacji witryny. Na czym koncentruje się nasza analiza i jakie informacje znajdziesz w raporcie?

  • indeksacja
  • prędkość ładowania strony
  • dostosowanie strony dla użytkowników mobilnych
  • analiza błędów na wybranych podstronach
  • strukturze linkowania wewnętrznego
  • optymalizacji metatagów
  • poprawnej konstrukcji plików robots.txt i sitemap.xml


W swoich działaniach dążymy do określenie jak plasuje się twoja strona w ramach technicznego SEO. Wyłapujemy problemy pod kątem optymalizacji technicznej, dzięki czemu możliwe jest zaplanowanie efektywnej optymalizacji czy przebudowy witryny. W ramach naszego raportu otrzymujesz sygnały na temat problemów technicznych twojej strony, jednak nie jest to równoznaczne z przeprowadzeniem pełnego audytu SEO, identyfikującego wszystkie problemy techniczne. 


Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Zobacz również

 Analiza treści
599,00 zł
486,99 zł netto

Analiza treści

Analiza treści pod kątem nasilenia słów kluczowych, użytych linków i elementów stylistycznych sprawi, że Twoja strona będzie bardziej widoczna. Pomożemy osiągnąć Ci możliwie najwyższą pozycję w Google.

599,00 zł
486,99 zł netto
 Całościowy audyt strony/sklepu www
1499,00 zł
1218,70 zł netto

Całościowy audyt strony/sklepu www

Przeprowadzany przez nas całościowy audyt to kompleksowe działania w zakresie analizy technicznej, treści i analizy konkurencji. Naszym celem jest określenie ewentualnych problemów i ich przyczyn, które mogą wpływać hamująco na rozwój Twojej firmy.

1499,00 zł
1218,70 zł netto
 Analiza konkurencji
599,00 zł
486,99 zł netto

Analiza konkurencji

Poznaj mocne strony konkurentów, aby odkryć swoją przewagę i stworzyć najbardziej efektywną strategię SEO.

599,00 zł
486,99 zł netto

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -