oryginalne.jpg

Sklep internetowy – oryginalneprezenty.pl

Sklep Oryginalne prezenty Łysoń

Sklep internetowy zaprojektowany dla firmy, która sprzedaje oryginalne prezenty prosto z pasieki – miody, produkty pszczele, zdrowe słodycze, naturalne kosmetyki oraz świece z wosku pszczelego. Sklep z dużą liczbą produktów, które zostały posegregowane na kategorie, dzięki czemu potencjalny klient może się łatwiej odnaleźć na stronie. Dodatkowo takie rozwiązanie poprawia widoczność strony w wyszukiwarce Google.
Wszystkie kategorie sklepu zostały opisane w zgodzie z założeniami SEO, co również wpływa na lepszą pozycję sklepu w rankingu wyszukiwarki.
Sklep internetowy dla tego klienta został zaprojektowany od zera, co pozwoliło dostosować funkcjonalności strony do potrzeb firmy. Stronę wyposażono w intuicyjny formularz zakupu (wygodny z punktu widzenia klienta), newsletter, możliwość promowania produktów na karcie głównej, opiniowanie produktów czy praktyczną wyszukiwarkę.
Zadbano również o warstwę wizualną, aby pasowała do branży, w której działa firma, czyli pszczelarstwa i produkcji produktów z pasieki.

Zobacz stronę

Więcej zdjęć projektu

Zobacz inne projekty

st1.png

Sklep www

Amberhurt

g.jpg

Sklep www

Sported

a.jpg

Sklep www

Abudzi

a.jpg

Sklep www

silapiękna

a.jpg

Sklep www

WALLFRAMES

pasieka1.jpg

Sklep www

pasiekalyson.pl

kaiababy1.jpg

Sklep www

kaia-baby.pl

mocurody1.jpg

Sklep www

mocurody.pl

elustro1.jpg

Sklep www

e-lustro.pl

pneumot1.jpg

Sklep www

pneumot.pl

rampa1.jpg

Sklep www

ramka.pl

Zapisz się do naszego newslettera

I odbierz darmowego e-booka "JAK STWORZYĆ DOCHODOWY SKLEP INTERNETOWY?"