Analiza treści

Analiza treści pod kątem nasilenia słów kluczowych, użytych linków i elementów stylistycznych sprawi, że Twoja strona będzie bardziej widoczna. Pomożemy osiągnąć Ci możliwie najwyższą pozycję w Google.

599,00 zł
486,99 zł netto
599.00
a
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Opisy i treści na stronie to doskonałe narzędzie służące optymalizacji. Wiele od nich zależy, jednak ich poprawne tworzenie nie jest taką prostą sprawę. Ocena treści pod kontem pozycjonowania zależna jest od wielu kwestii. Poza tym tekst musi być też, a może przede wszystkim, przystępny, czytelny i przejrzysty dla klienta. Od jakości tekstu zależy, czy potencjalny klient da się "porwać" i zdecyduje o kupnie. 

Nasza analiza treści skupia się na jakości tworzonych treści, aby wyłapać błędy, które mogą ograniczać Twoją widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania. Oceniamy nasilenie słów kluczowych, użyte linki i elementy stylistyczne. Współgranie tych składowych sprawi, że Twoja strona będzie bardziej widoczna, a my pomożemy osiągnąć Ci możliwie najwyższą pozycję w Google. W ramach tego pakietu przeprowadzamy audyt dla tekstów o łącznej długości 10000 znaków ze spacjami. Raport końcowy to wykaz błędów i naszych sugestii, które pomogą Ci ulepszyć i dostosować Twoje treści. 

 

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Zobacz również

 Analiza konkurencji
599,00 zł
486,99 zł netto

Analiza konkurencji

Poznaj mocne strony konkurentów, aby odkryć swoją przewagę i stworzyć najbardziej efektywną strategię SEO.

599,00 zł
486,99 zł netto
 Całościowy audyt strony/sklepu www
1499,00 zł
1218,70 zł netto

Całościowy audyt strony/sklepu www

Przeprowadzany przez nas całościowy audyt to kompleksowe działania w zakresie analizy technicznej, treści i analizy konkurencji. Naszym celem jest określenie ewentualnych problemów i ich przyczyn, które mogą wpływać hamująco na rozwój Twojej firmy.

1499,00 zł
1218,70 zł netto
 Audyt techniczny strony www
599,00 zł
486,99 zł netto

Audyt techniczny strony www

Audyt techniczny strony www to szeroki zakres działań, które koncentrują się na znalezieniu problemów pod kątem optymalizacji technicznej, dzięki czemu możliwe jest zaplanowanie dalszej efektywnej optymalizacji czy przebudowy witryny. Tworzone przez nas raporty to niezastąpione źródło wiedzy, które pozwoli Ci szybko wyłapać problemy i jeszcze szybciej im zaradzić.

599,00 zł
486,99 zł netto

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -