Analiza konkurencji

Poznaj mocne strony konkurentów, aby odkryć swoją przewagę i stworzyć najbardziej efektywną strategię SEO.

599,00 zł
486,99 zł netto
599.00
a
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Konfrontacja z konkurencją, to nie kopiowanie pomysłów. To świadomy proces, który pozwoli Ci poznać szanse i zagrożenia, płynące z twojego konkurencyjnego otoczenia. Analiza i poznanie konkurencji pozwoli stworzyć najlepszą strategię SEO, która będzie dla Ciebie szczególnie efektywna. Bez tego elementu trudno mówić o zbudowaniu skutecznej strategii.

W tym pakiecie otrzymujesz analizę 3 wybranych rywali, pod kątem parametrów, wpływających na pozycjonowanie. Poznanie mocnych stron Twoich konkurentów pozwala na dostrzeżenie przewag, dzięki czemu możemy sprawić, aby to Twoja strona stała się lepiej widoczna w Google. 

Nasz raport koncentruje się na poniższych obszarach:

  • profil konkurencji
  • analiza treści na stronach rywali
  • określenie trudności w pozycjonowaniu danej branży
  • parametry techniczne domen konkurencji
  • optymalizacja stron klienta vs konkurencyjne domeny


Dzięki naszemu raportowi otrzymujesz rzetelne informacje na temat technicznego dziania strony, a także tego jak opracować działania link buildingu. W zależności od Twojego zapotrzebowania, nasza analiza może opierać się na wytypowanych przez Ciebie konkurentach, bądź określeniu przez nas stron, z którymi będziesz walczył o palmę pierwszeństwa w w organicznych wynikach wyszukiwania. 


Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Zobacz również

 Audyt techniczny strony www
599,00 zł
486,99 zł netto

Audyt techniczny strony www

Audyt techniczny strony www to szeroki zakres działań, które koncentrują się na znalezieniu problemów pod kątem optymalizacji technicznej, dzięki czemu możliwe jest zaplanowanie dalszej efektywnej optymalizacji czy przebudowy witryny. Tworzone przez nas raporty to niezastąpione źródło wiedzy, które pozwoli Ci szybko wyłapać problemy i jeszcze szybciej im zaradzić.

599,00 zł
486,99 zł netto
 Całościowy audyt strony/sklepu www
1499,00 zł
1218,70 zł netto

Całościowy audyt strony/sklepu www

Przeprowadzany przez nas całościowy audyt to kompleksowe działania w zakresie analizy technicznej, treści i analizy konkurencji. Naszym celem jest określenie ewentualnych problemów i ich przyczyn, które mogą wpływać hamująco na rozwój Twojej firmy.

1499,00 zł
1218,70 zł netto
 Analiza treści
599,00 zł
486,99 zł netto

Analiza treści

Analiza treści pod kątem nasilenia słów kluczowych, użytych linków i elementów stylistycznych sprawi, że Twoja strona będzie bardziej widoczna. Pomożemy osiągnąć Ci możliwie najwyższą pozycję w Google.

599,00 zł
486,99 zł netto

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -